Služby

Jsme na trhu přes 30 let a za tu dobu jsme získali mnoho zkušeností a mluví za to i naše reference. Rádi svoji pracovní dobu přizpůsobíme možnostem zákazníka a zakázku budeme realizovat za co nejpříznivějších podmínek.

Malířské a lakýrnické práce

Provádíme malby a nátěry bytových i nebytových prostor. Rádi vám pomůžeme s výběrem barev, případně zajistíme další řemeslnické služby. Po nanesení poslední kapičky barvy si po sobě vše důkladně uklidíme, abyste přišli do nového a čistého prostředí.

Více informací

Stavební údržba budov

Provedeme malé i větší opravy a údržby domů nebo budov.

Více informací

Renovace roubených chalup

Provádíme opravy a rekonstrukce roubených chalup s důrazem na kvalitu. Naším cílem je, aby roubenka po naší renovaci vypadala stejně, jen o trochu lépe.

Více informací

Po nanesení poslední kapičky nebo po dokončení poslední práce bereme do ruky mop, vysavač a další úklidové nástroje, aby po našem odchodu nikdo ani nepoznal, že tam nějací řemeslníci byli. Na čistotě si totiž necháváme záležet, a i v průběhu prací se snažíme chodit v čistém oblečení.

Co neumíme, to zařídíme

Za dobu, za kterou jsme na trhu jsme získali mnoho dobrých kontaktů, a proto, když vaše práce bude potřebovat zásah odborníka, rádi ho zajistíme a budeme s ním spolupracovat.

Zednické služby

Obkladačské služby

Elektroinstalatéra

Instalatéra

Topenáře

Sklenáře

Klempíře

Pokrývače

Truhláře